architekt wnętrz +48 501 735 285

O mnie

Jestem doświadczoną projektantką, architektem, ale przede wszystkim pasjonatką, która tworzy wnętrza będące odzwierciedleniem marzeń.

 

Skończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego, kierunek Architektura Wnętrz. Jeden semestr studiów spędziłam w Oslo w Norwegii, gdzie studiowałam projektowanie mebli w Oslo National Academy of the Arts (KUNSTHØGSKOLEN I OSLO). W czasie studiów uzyskałam nagrodę i stypendium Ministra Kultury i Sztuki. 

O mnie

Pracuję w oparciu o najwyższe standardy jakości, wyznaczony budżet i określony termin. Planuję przestrzeń, koordynuję prace wykończeniowe, współpracuję z gronem wykwalifikowanych wykonawców. Tworzę zarówno w Polsce, jak i za granicą, zawsze łącząc design i dbałość o szczegóły z ergonomią i bezpieczeństwem. Wykorzystuję możliwości każdej stylistyki, a szczególnie bliskie mojemu sercu są te nowoczesne, klasyczne, industrialne oraz vintage.

Beata Lewańczyk

Zakres naszej współpracy może obejmować:

  • kompleksowy projekt wykonawczy wraz z nadzorem autorskim,
  • projekt wykonawczy całego wnętrza lub wybranych pomieszczeń,
  • projekty stolarskie mebli,
  • konsultacje projektowe,
  • projekty koncepcyjno-aranżacyjne całego wnętrza lub wybranych pomieszczeń,
  • zastępstwo inwestorskie – realizację wykończenia pod klucz.

Czytaj więcej

Wychodzę z założenia, że projektowanie wnętrz to szansa zmiany naszego małego świata na piękniejszy, a nas samych na szczęśliwszych. Jestem pewna, że wspólnie stworzymy naprawdę piękny świat.

Świętojańska 13/10

81-304 Gdynia

+48 501 735 285

biuro@beatalewanczyk.pl